Paskola už automobilį

Susidūrėte su laikinomis finansinėmis kliūtimis? Jums reikalinga paskola, tačiau bankas atsisako teikti reikiamą pinigų sumą? Pamirškite ilgai trunkančius dokumentų derinimus. Įkeisdami automobilį gaukite pinigus jau tą pačią dieną. Mūsų teikiama paskola už automobilį ar bet kokią kitą transporto priemonę padės lengvai ir greitai susitvarkyti su iškilusiais finansiniais sunkumais.

Paskola už automobilį – viena iš labiausiai populiarėjančių paskolų formų. Nusprendus pasinaudoti paskolos už automobilį teikiamais pinigais, įvairių transporto priemonių (lengvojo automobilio, sunkvežimio, autobuso, priekabos ir pan.) nuosavybės teises perima kredituojanti įmonė, o žmogus mainais už tai gauna reikalingą pinigų sumą.

Mūsų teikiama paskola automobiliui Kaune, Kauno ar Vilniaus rajone bei kituose Lietuvos miestuose gali siekti net iki 70 proc. realios transporto priemonės rinkos vertės. Paskolos automobiliui suteikiamos ypač greitai, praėjus vos vienai darbo dienai po reikalingų dokumentų pateikimo.

Kuo ypatingos mūsų teikiamos paskolos už automobilį?
•    Nemokamas turto įvertinimas – Paskolos automobiliui suteikiamos, kai įvertinama transporto priemonės būklė. Tai mes darome nemokamai. Patyręs mūsų kompanijos ekspertas klientų turtą įvertina neimdamas jokio papildomo mokesčio, o tai labai svarbu finansinių sunkumų turinčiam bei šiuo metu taupančiam žmogui.
•    Neapibrėžtas paskolos už automobilį terminas – mūsų įmonė teikia paskolas automobiliui su galimybe sutarties terminą nusistatyti pačiam klientui.
•    Paskolos laikotarpiu automobilio saugojimas aikštelėje – paskola automobiliui suteikiama su ta sąlyga, jei klientas sutinka visą sutarties laikotarpį savo transporto priemonę (užstatą) laikyti specialioje automobilių saugojimo aikštelėje.
•    Abejojantiems dėl sutarties sąlygų vykdymo ar termino teikiame konsultacijas, patariame ir pasiūlome kitas optimalias išeitis nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje bebūtumėte, Kaune, Kauno rajone, Vilniuje ar Vilniaus rajone ir kt.

Ką reikia atlikti, kad paskola automobiliui būtų suteikta?
1.    Užpildyti paskolos už automobilį paraišką;
2.    Šiek tiek palaukti kol ekspertai įvertins transporto priemonės būklę;
3.    Pasirašyti sutartį ir nuvykus į VĮ „Regitra“ informuoti apie nuosavybės teisių pasikeitimus;
4.    Pasiimti pinigus.

Dėl išsamesnės informacijos apie paskolas už automobilį kreipkitės telefonu, elektroniniu paštu ar atvykę į mūsų biurą. Kontaktai

Tel.: 8-37 210 625
Mob.: 8-6 0236979
Fax.: 8-37 210 623

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Klauskite mūsų