Teikiame kvalifikuotas teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims

Parengiame dokumentus teismui dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių sutikimu ar dėl kito sutuoktinio kaltės, taip pat dėl išlaikymo nepilnamečiui vaikui priteisimo, dėl tokio išlaikymo padidinimo arba sumažinimo. Rengiame su paveldėjimo teisiniais klausimais susijusius dokumentus, konsultuojame šioje srityje.

Atstovaujame klientams ir giname jų interesus derybose su skolininkais, padedame derėtis dėl skolos grąžinimo – visos arba dalimis. Parengiame procesinius dokumentus teismui dėl skolos priteisimo bendra, taip pat supaprastinto ar dokumentinio proceso tvarka. Konsultuojame visais su skolų išieškojimu susijusiais klausimais. Parengiame dokumentus dėl bankroto bylos skolininkui iškėlimo.

Parengiame įmonės steigimo dokumentus. Parengiame dokumentus įmonės įstatų keitimui. Rengiame sutartis, susijusias su viešaisiais pirkimais, ir konsultuojame šioje srityje. Tarpininkaujame perkant ir parduodant įmones, rengiame šios srities sutartis. Atstovaujame klientui visose valstybinėse ir nevalstybinėse įmonėse, įstaigose bei organizacijose.

Sudarę ilgalaikę teisinių paslaugų sutartį, nuolat konsultuojame įmones raštu ir žodžiu. Parengiame darbo, materialinės atsakomybės, kolektyvines sutartis, kitus dokumentus, susijusius su darbo teisiniais santykiais. Parengiame visų rūšių sutartis, kitus dokumentus, juos koreguojame, konsultuojame jų sudarymo klausimais.

Klientui pageidaujant, parenkame advokatą, kuris atstovautų jam teisme.

Pirminė konsultacija telefonu – nemokama.

Profesionalios paslaugos užsienio partneriams

Sėkmingai dirbame su Rytų ir Vakarų šalių partneriais, todėl gerai išmanome šių skirtingų regionų ypatybes. Gerai išmanome derybų ir santykių tarp Lietuvos ir užsienio subjektų specifiką, galime suteikti užsieniečiams fiziniams asmenims ir užsienio verslo subjektams profesionalias konsultacijas ir teisinę pagalbą dėl skolų prisiteisimo Lietuvoje, kitais klausimais.

Tarpininkaujame derybose dėl skolų grąžinimo tarp užsienio ir Lietuvos partnerių, konsultuojame šiais klausimais. Konsultuojame užsieniečius dėl įmonių steigimo Lietuvoje, padedame jiems jas steigti. Turime nemažai užsienio firmų rekomendacijų – esame padėję joms susigrąžinti skolas, išsprendę ginčus, įsteigę ne vieną firmą.

Norėdami apie teisines paskolas sužinoti plačiau, skambinkite ar atvykite į mūsų biurą. Konsultuojame, padedame. Kontaktai.

Tel.: 8-37 210 625,
Mob.: 8-6 0236979
Fax.: 8-37 210 623
E-paštas: info@sgpartneriai.lt