Nekilnojamojo turto pirkimas arba pardavimas yra svarbus įvykis gyvenime: žvelgiant tiek per emocinę, tiek per finansinę prizmę, o dažniausiai – tai didžiausias finansinis sandoris. Tačiau taip pat NT pirkimas arba NT pardavimas – procesas, reikalaujantis ypatingo atidumo ir išmanymo, o kartu – laiko ir nervų. Taigi priimant svarbius finansinius sprendimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, rekomenduojama kreiptis į šios srities profesionalus, kurie padės surasti geriausią sprendimą.

Esame NT prikimo ir pardavimo procesuose tarpininkaujanti įmonė, taip pat teikiame profesionalias konsultacijas tiek perkantiems, tiek parduodantiems nekilnojamąjį turtą fiziniams ir juridiniams asmenims. Padedame išspręsti problemas, susijusias su antstolių, įsiskolinimų, paveldėjimo, objektų inventorizavimo, žemės matavimo bei visais kitais NT dokumentacijos klausimais. Bendradarbiaujame su kredito unijomis, bankais arba kitais kreditoriais, tačiau atstovaujame klientų poreikius, todėl visada galime pasiūlyti geriausią sprendimą būtent Jums.

Superkame nekilnojamąjį turtą arba jį pasiūlome savo investuotojams, taip pat padedame nekilnojamąjį turtą parduoti. Mūsų teikiamos NT paslaugos apima bet kokios paskirties nekilnojamąjį turtą: nuo įvairios paskirties sklypų ir gyvenamųjų namų, butų arba kotedžų iki komercinių patalpų.

Norėdami apie NT paslaugas sužinoti plačiau, skambinkite arba atvykite į mūsų biurą. Konsultuojame, padedame. 

Kreipkitės: Kontaktai

Tel.: 8-37 210 625
Mob.: 8-6 0236979
Fax.: 8-37 210 623

El. paštas: info@sgpartneriai.lt