Nekilnojamojo turto pirkimas – dažniausiai svarbiausias finansinis sandoris gyvenime, kuriame negalima daryti klaidų, nes galimi dideli finansiniai nuostoliai. Kiekvienas nori, kad sandoris būtų įvykdytas greitai, be klaidų, o tai padaryti padedame mes.

Mūsų tikslas – padėti Jums surasti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį NT ir padėti jį įsigyti už mažiausią galimą pinigų sumą, taip pat saugiai ir be streso įvykdyti finansinį sandorį.

Mūsų stiprybė NT pirkime – bendradarbiavimas su kreditoriais, todėl visada randame, kaip padėti, jei Jums trūksta santaupų svajonių būstui arba kitam NT įsigyti, bet dėl blogos kreditingumo istorijos bankai arba kredito unijos nesuteikia kredito / paskolos. Mūsų pirminė veiklos sritis yra konsultacijos paskolos gavimo klausimais, todėl tikrai galime rasti geriausią sprendimą ir pasiūlyti patikimiausią kreditorių, kurį be mūsų pagalbos surasti sunku.

Kodėl perkant nekilnojamąjį turtą verta rinktis būtent mus?

  • Esame sukaupę duomenų bazę, kurioje galime rasti potencialių NT variantų, kurių nėra NT pirkimo portaluose, todėl galime padėti surasti geriausią variantą būtent Jums;
  • Paruošime ir sutvarkysime visus reikalingus dokumentus, supažindinsime Jus su kiekvienu iš jų, todėl Jums tereikės pasirašyti;
  • Patys įvertinsime parduodamą objektą, vesime derybas su NT pardavėju, todėl tikrai įsigysite NT už geriausią rinkos kainą.

Norėdami apie NT pirkimą sužinoti plačiau, skambinkite arba atvykite į mūsų biurą. Konsultuojame, padedame.


Kreipkitės: Kontaktai

Tel.: 8-37 210 625
Mob.: 8-6 0236979
Fax.: 8-37 210 623

El. paštas: info@sgpartneriai.lt